BASIN ODASI
FOTOĞRAFLAR
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Elele AVON Kadın Ödülleri’nde 9 kategoride yılın kadınları belirlendi. Burcu Biricik, Dilek Sabancı, Kalben, Ayşe Tolga, Hande Fırat, Ayşe Begüm Onbaşı gibi isimler görkemli törene katılarak ödülünü kucaklayan isimler arasında yer aldı. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
HELLO! Dergisi 24 Aralık Çarşamba gecesi şehrin en popüler yaşam merkezlerinden Akaretler Sıraevler’de Samsung Galaxy Note Edge ana sponsorluğunda, Bilgili Holding işbirliğinde gerçekleştirilen sokak partisi W Hotel, Nude co-spons Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Sağlıklı, aktif ve doğal yaşamın dergisi Formsanté, 20. yılını 10-11 Mayıs’ta NG Güral Sapanca Wellness Park’ta kutladı. Genç oyuncuların ve sağlıklı yaşamı hayat tarzı olarak benimseyen ünlülerin katıldığı etkinlik Vestel Mix&Go’nun düzenlediği brunch ile başladı. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Türkiye’nin ilk ve tek pratik ev fikirleri ve alışveriş dergisi ve aynı zamanda en çok satan 3 dergisinden biri olan Evim, Haziran ayında 100. sayısını kutladı. Yayın hayatına başladığı günden beri yenilikçi, yaratıcı, ulaşılabilir, okurlarına rehberlik eden ve yön veren içeriğiyle büyük bir başarıya imza atan Evim, insanı rahatlatan, samimi, sıcak, etrafa pozitif duygular yansıtan sayfalarıyla cıvıl cıvıl ve mutlu bir dergi Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Yayın hayatına Mart 2008’de “Denizler, tekneler ve gezginler hakkında her şey” sloganıyla başlayan Türkiye’nin en çok satan denizcilik dergisi Yacht Türkiye mavi denizlerde geçen tam 100 ayı dümen suyunda bıraktı. Çok özel bir sayı ile 100’ler kulübüne giren dergi The Grand Tarabya Istanbul’da 400 kişinin katıldığu muhteşem bir davet ile doğum gününü kutladı. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Dünya’nın1 numaralı moda dergisi ELLE Türkiye’nin bu yıl sekizincisi düzenlenlediği ELLE Weekend, moda, sanat, cemiyet ve basından isimlerini Thor Luxury Hotel&Spa Bodrum’da buluşturdu. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Kanyon ve ELLE Türkiye işbirliğiyle gerçekleşen moda konulu kısa film senaryo yarışması ”Bu Sezon Kısa Moda”da jüri tarafından seçilen 3 senaryo özel bir gösterimle moda dünyasının beğenisine sunuldu. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Uludağ Ekonomi Zirvesi bu yıl Capital ve Ekonomist dergileri tarafından, Bursa Valiliği işbirliği ile 21-22 Mart tarihleri arasında Grand Yazıcı Otel’de gerçekleştirildi.. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali 2014 kapsamında yer alan ve Akmerkez Sponsorluğunda bu yıl rekor katılımla gerçekleştirilen Genç Aslanlar Türkiye Elemeleri sonuçlandı. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Bilgisayar üreticisi Casper, akıllı telefon piyasasına “Merhaba” deyişini özel bir geceyle kutladı. Firmanın son akıllısı Casper VIA V4 modeli, Tempo dergisi ile ortaklaşa düzenlenen bir davetle tanıtıldı Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Fransız Konsolosluğu ve ELLE Türkiye, Sevgililer Günü vesilesi ile Fransız Sarayı’nda Fransa-Türkiye ilişkilerini kutlamak üzere Akmerkez sponsorluğunda muhteşem bir davet gerçekleştirdi Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Dünyanın en güçlü 50 kadınından biri olarak gösterilen Facebook’un COO’suSherylSandberg, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda yürütülen CEO Club Toplantıları kapsamında özel olarak İstanbul’a geldi. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Tropicana’nın Elele dergisi işbirliğiyle, My Gym Akatlar’da gerçekleştirdiği etkinlikte çocuklar ve anneleri eğlence dolu birgün yaşadı. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
26 Aralık Perşembe gecesi şehrin en yeni alışveriş merkezi Zorlu Center AVM’de gerçekleştirilen erken yeni yıl partisi, İstanbullulara yeni yıl öncesinde keyifli bir gece yaşattı! Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen, Türkiye’nin en prestijlistil organizasyonu ELLE STYLE AWARDS Elidor 2013,Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Ünlü Amerikalı florist Lewis Miller ve Ankara cemiyet hayatının ünlü isimleri, ParkOran’da Mesa Aktürk sponsorluğunda gerçekleştirilen Maison Française Çiçek Atölyesi’nde buluştu. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.
Capital ve Ekonomist dergileri, GSM sektörünün en genç ve dinamik operatörü Avea ile yaptığı dev işbirliği ile kendi alanında başarı kazanmış firmaları kuran girişimcileri “Girişimci Kulübü”nde bir araya getiriyor. Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız.