HABERLER
#HayataİmzaAtanKadınlar ödülleriyle buluştu
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Elele Avon Kadın Ödülleri’nde duruşuyla ve başarılı çalışmalarıyla yılın ses getiren kadınları belirlendi. Ödül alan isimler arasında Azra Kohen, Gülden Aydın, Gonca Vuslateri, Dilek Livaneli ve Sıla gibi kendi alanlarında fark yaratan, başarılı kadınlar yer aldı.

Avon ile Türkiye’nin en köklü kadın dergisi Elele dergisi iş birliğiyle dördüncüsüne imza atılan Elele Avon Kadın Ödülleri görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Türkiye’nin en başarılı kadınlarının ödüllendirildiği gelenekselleşen organizasyonda ödül alan isimler halk oylaması ve jüri değerlendirmesi sonucunda belirlendi.

Son ana kadar heyecanın dorukta olduğu törenin sunuculuğunu bu yıl da deneyimli gazeteci Mirgün Cabas üstlendi. Dokuz kategoride verilen ödüllerde Yılın Oyuncusu Gonca Vuslateri, Yılın Şarkıcısı Sıla, Yılın Gazetecisi Gülden Aydın ve Yılın Yazarı Azra Kohen oldu. Güzel Sanatlar dalında Nehir Özzengin, Sosyal Sorumluluk kategorisinde Dilek Livaneli ödüle layık görülürken yılın bilim kadını Oya Başak, Yılın Sporcusu Zeliha Ağrıs, Yılın Girişimcisi Aslı Elif Tanuğur oldu.
Elele Avon Kadın Ödülleri’nde yıl boyunca gösterdiği performans ve çalışmalarıyla kadınlara ilham kaynağı olan Avon temsilcileri de ödüllendiriliyor. Yıl boyunca gösterdiği üstün başarıları dolayısıyla Yılın Avon Kadını 25 yıldır Avon Temsilciliği yapan Hülya Vardar olurken, Avon’un “meme kanseri ile mücadele ürünleri” satışındaki başarılarıyla AVON Pembe Melek’i Arife Nurhan Musellim oldu.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.