HABERLER
Patlasa da yol alan “Bridgestone DriveGuard” Bolu’da Test Edildi
Bridgestone’un yeni geliştirdiği DriveGuard lastiklerini test etmek üzere, Atlas ve Brisa, 22-23 Nisan tarihlerinde bir etkinlik düzenledi. Bolu’daki organizasyonda, Atlas ve Brisa ekiplerinin yanı sıra çok sayıda basın mensubu da yer aldı. Brisa Tüketici Ürünleri Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Korhan Korel’in DriveGuard ile ilgili bilgilendirme konuşmasından sonra lastiğin hayat kurtaran özelliği test edildi. Bridgestone yetkilileri, lastiklerinin bu özelliğini vurgulamak için Gazelle Resort Oteli’nin helikopter pistinde özel bir gösteri düzenledi.

Pistte gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra, profesyonel bir okçu gelerek yayını gerdi. Hedefi biraz ileride duran aracın lastikleriydi. Önce arka lastik, ardından ön lastik atılan iki okla delindi. Tıslama sesiyle birlikte lastiğin havasının giderek azaldığı gözlemlendi. Ardından konuklar, sırayla direksiyona geçerek, aracı sürmeye başladılar. Araç, lastikler sağlammış gibi sorunsuz yola devam etti. Lastiği delme atışlarından önce ise, verilen kısa bir eğitimle birlikte katılımcılar da hedef tahtalarına ok atma fırsatı buldu.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.