HABERLER
CEO CLUB’DA TÜRKİYE’NİN ALTYAPI KARNESİ DEĞERLENDİRİLDİ!
LİDERLER CEO CLUB’DA TÜRKİYE’NİN ALT YAPI KARNESİNİ DEĞERLENDİRDİ

İş dünyasının geleneksel buluşma noktası CEO Club toplantısı, Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleşti. Türk iş dünyasının liderlerini bir kez daha bir araya getiren, yeni dönemin ilk CEO Club toplantısında, Türkiye’nin ekonomik gücünü oluşturan inşaattan bilişime farklı sektörlerde altyapı hedef, politika ve icraatlerinin ele alındığı “Altyapı Liderleri Zirvesi” de düzenlendi. Türkiye’nin altyapı karnesinin değerlendirildiği zirvede, ülke genelinde altyapı ihtiyacı ve gelecek projeksiyonu hakkında önemli mesajlar verildi.

7 Ekim 2015 – Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğunda düzenlenen, yeni dönemin ilk CEO Club toplantısı gerçekleşti. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticilerini bir araya getiren CEO Club toplantısı, Hitachi’nin etkinlik sponsorluğunda Wyndham Grand Istanbul Levent Hotel’de yapıldı. Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ve Hitachi Türkiye Ülke Müdürü Erman Akgün’ün açılış konuşmalarıyla başlayan etkinlikte, “Altyapı Liderleri” temalı bir zirve de düzenlendi. Altyapı konusunda Türkiye’deki en büyük yatırım gruplarının liderlerini buluşturan zirvede, ülkenin ekonomik gücünü oluşturan inşaattan bilişime farklı sektörlerde altyapı hedef, politika ve icraatleri ele alındı. Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in moderatörlüğünde gerçekleşen “Altyapı Liderleri Zirvesi’ne Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, IC İÇTAŞ Enerji Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen, Hitachi Ltd EMEA-CIS İcra Kurulu Başkanı Klaus Dieter Rennert, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün ve Limak Holding Başkanı Nihat Özdemir konuşmacı olarak katıldı. Konuşmacılar, Türkiye’nin altyapı karnesini değerlendirerek, kısa ve uzun vadede altyapı ihtiyacına yönelik çözüm önerileri sundu; ülke genelinde altyapı ihtiyacı ve gelecek projeksiyonu hakkında önemli mesajlar verdi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.