HABERLER
Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali Ödüllü İşler Sergisi
25.yılını kutlayan Kristal Elma, bu yıl 25-28 Eylül tarihlerinde Santral İstanbul’da 4 günlük bir festival olarak gerçekleşti. Doğan Burda Dergi’nin de medya destekçisi olduğu Festival, 60’dan fazla etkinliğe, panele, seminere imza attı. 

Doğan Burda Dergi hem Festival süresince, DergiBurada uygulamasındaki tablet dergilerini ücretsiz sundu, hem de Türkiye Temsilciliğini yaptığı, reklam ve yaratıcılığın mağbedi olarak görülen Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’ni Türkiye’ye taşıdı.
2013’te 60. Yılını kutlayan Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’inde ödül alan işlerden oluşan sergiyi katılımcılara açtı. Ayrıca; Fatoş Karahasan moderatörlüğünde Festival’de ödül alan ve aynı zamanda Cannes’da jürilik yapan ajans başkanları ve kreatif Direktörlerinin katıldığı bir panel düzenledi. Panel’de “Cannes’da başarılı olmanın ipuçları” tartışıldı. 
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.