HABERLER
Altın Direksiyon Ödül Töreni 2013

AVRUPA’NIN EN PRESTİJLİ OTOMOBİL ÖDÜLÜ

‘ALTIN DİREKSİYON’SAHİPLERİYLE BULUŞTU...

 

Avrupa’nın en prestijli otomobil ödüllerinden Uluslararası Altın Direksiyon ödülleri, ikinci kez Türkiye’de düzenlenen görkemli bir tören ile sahiplerini buldu.

 

Auto SHOW dergisi tarafından 25 Kasım Pazartesi, dünyanın 1 Numaralı Erkek Şampuanı Clear’ın katkılarıyla, Trump AVM DUKE’ta organize edilen “Altın Direksiyon 2013”ödültöreni, 7 farklı kategori detoplamda 14 Altın Direksiyon heykelciğini sahipleriyle buluşturdu.

DoğanBurda Dergi CEO’su Mehmet Y. Yılmaz’ın ev sahipliğinde geçen gece de Auto Show Dergisi Yayın Direktörü Erdem Kırım ve Auto Show Dergisi Yayın Yönetmeni Hırant Kasapoğlu da hazır bulundular. Altın Direksiyon 2013 Türkiye jürisi ise şu isimlerden oluştu; Posta Gazetesi ve CNNTürk’ten Hakan Çelik, Radikal Gazetesi Otomotiv Editörü Mehmet Ali Kantarcı, Türkiye Ralli Şampiyonu Volkan Işık, Doğa Koruma Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Bahtiyar Kurt ve Auto SHOW Dergisi Yayın Yönetmeni Hırant Kasapoğlu. 

Nefise Karatay’ın keyifli sunumuyla renklenen gece de Avrupa Kompakt Sınıf birincisi Volkswagen Golf ödülünü Volkswagen Binek Araç Pazarlama Müdürü Çağrı Öztaş, Türkiye Kompakt Sınıf birincisi Mazda3 ödülünü Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul, Avrupa Orta Sınıf birincisi Audi A3 Sedan ödülünü Audi Genel Müdürü Gino Bottaro, Türkiye Orta Sınıf birincisi Mercedes-Benz CLA ödülünü Mercedes Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Avrupa Lüks Sınıf birincisi Mercedes-Benz S Serisi ödülünü Mercedes Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Rainer Genes, Türkiye Lüks Sınıf birincisi Maserati Ghibli ödülünü FerMas Şirket Müdürü Ferhat Albayrak, Avrupa SUV Sınıfı birincisi BMW X5 ödülünü BMW Satış ve Pazarlama Direktörü Ayhan Ölçer, Türkiye SUV Sınıfı birincisi Range Rover ödülünü Land Rover Satış ve Pazarlama Direktörü Faik Akkök, Avrupa Coupe/Cabriolet birincisi Jaguar F Type ödülünü Ortaklar Otomotiv Genel Müdürü Oral Güven, Türkiye Coupe/Cabriolet birincisi Porsche Cayman ödülünü Porsche Pazarlama Müdür Yardımcısı Gökçe Sönmez, Avrupa ve Türkiye MPV Sınıfı birincisi Citroen C4 Picasso ödülünü Citroen Türkiye Pazarlama Direktörü Nebi Erbaş aldı.

Altın Direksiyon’un en önemli ödüllerinden biri olan çevre dostu teknolojilerin seçildiği Avrupa Yeşil Direksiyon birincisi BMW i3 ödülünü Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız, Türkiye Yeşil Direksiyon birincisi Hyundai ix35 Fuel Cell ödülünü ise Hyundai Assan Genel Müdür Yardımcısı Eray Gazioğulları aldı.


Haberin videosunu izlemek için Tıklayınız.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.