HABERLER
ELLE Haziran Sayısı Çıktı!
Kapak kızı Meryem Uzerli ile çok keyifli bir sohbet eşliğinde Büyükada’daki tarihi Splendid Oteli’nde harika bir yazlık çekim yaptık.

Yaz demek gezmek demek dedik ve Büyükada’dan Floransa’ya doğru yola çıkıp, Mi+la Biju’nun tasarımcısı Elif Ergenç Işıldar’dan Floransa’yı dinledik. Sürdürülebilir modanın peşinde çevreye duyarlı genç modacılar ve Mango’nun yeni kampanya yüzü Say Lou Lou kızlarıyla tanıştık.

Cildin derinlemesine nemlenmesine, pürüzsüzleşmesine, ince çizgilerin giderilmesine kim hayır diyebilir ki? Yaz aylarında cildine bakmayı ihmal etmeyenler için en yeni makyaj/bakım ürünlerini Haziran sayımızda.

“Art nouveau” etkileri taşıyan “haute couture” yaz koleksiyonundan başlayıp moda dünyasında 360 derecelik bir gezintiye çıkaran Dilek Hanif röportajı, Rengarenk grafik ve hayvan motifleri, ve geometrik desenleriyle yaz aylarında gönlümüzü fetheden Afrika Stili dosyası ve daha bir çok konu da ELLE Haziran sayısında yerini aldı.

ELLE Haziran sayısı Yaz Astrolijisi kitabı hediyesi ile bayilerde ! Keyifli okumalar…
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.