YAYINLARIMIZ
KÜNYE
YAYINCI
DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.
İcra Kurulu Başkanı
Cem M. Başar
Yönetim Danışmanı FERHAN KAYA POROY fkaya@doganburda.com
Yazı İşleri
NEVİN SARIPINAR
Görsel Danışman
SULTAN SARIDAĞ
Etkinlik ve Proje Direktörü
ALİ ERMAN İLERİ
Kurumsal İletişim Müdürü
FUNDA DEMİRCİ AYAN
Marka Müdürü
Z. BERİL ŞİMŞEK
Yazı İşleri Müdürü
AYŞEGÜL UYANIK ÖRNEKAL (Sorumlu)
lezzet.com.tr Dijital Yayın Yönetmeni
BAŞAK NUR OKŞAK
Katkıda Bulunanlar
Aydan Üstkanat, Deniz Orhun, Elif Edes, Fehire Mısırlı, Hülya Çeşme, Luigi Mariconda, Mesut Çıvgın,
Muharrem Bilginsoy, Özgür Bakır, Sezer Alçınkaya, Zeynep Dinç
Ankara Temsilcisi ERDAL İPEKEŞEN T. 0312 577 31 56
YÖNETİM
Üretim Planlama Direktörü (Tüzel Kişi Temsilcisi) YAKUP KURTULMUŞ
Satış ve Dağıtım Direktörü EGEMEN ERKOROL
Finans Direktörü DİDEM KURUCU
Dijital İçerik Direktörü EREN DEMİR
REKLAM
Grup Başkanı NISA ASLI ERTEN ÇOKÇA
Grup Başkan Yardımcısı IŞIL BAYSAL TURAN, SEDA ERDOĞAN DAL
Satış Müdürü İPEK TUNALI, ŞERİFE DÖKMETAŞ
Reklam Teknik
Teknik Müdür AYFER KAYGUN BUKA
T. 0212 336 53 61-62
REZERVASYON
T. 0212 336 53 00-57-59 F. 0212 336 53 92-93
Hedef Sayfalar Reklam Koordinatörü: AYSEL ŞENER
T. 0212 336 53 70 F. 0212 336 53 91
Bölgeler Reklam Müdürü HÜLYA ERDOĞAN
T. 0212 336 53 72 F. 0212 336 53 91
Ankara Reklam Satış Koordinatörü: SEZİNUR BALIKÇIOĞLU
Ankara Reklam Satış Müdürü: BELİZ BALİBEY T. 0312 577 31 56
ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
ALMANYA Michael Neuwirth T. +49 89 9250 3629 michael.neuwirth@burda.com
AVUSTURYA / İSVİÇRE Christina Bresler T. +43 1 230 60 30 50 Christina.Bresler@burda.com
FRANSA/LUKSEMBURG /BELÇİKA /HOLLANDA Marion Badolle-Feick T. +33 1 72 71 25 24 marion.badolle-feick@burda.com
İNGİLTERE /İRLANDA Jeannine Soeldner T. +44 20 3440 5832 jeannine.soeldner@burda.com
ABD/KANADA/MEKSİKA Salvatore Zammuto T. +1 212 884 48 24 salvatore.zammuto@burda.com
YUNANİSTAN /PORTEKİZ /İSPANYA/HİNDİSTAN /ASYA Jessica Loose T. +49 89 92 50 2468 jessica.loose@burda.com
İSKANDİNAV ÜLKELERİ Ulrik Brostrom T. +45 2328 9769 ubr@jbmedia.dk
BASKI Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş. Dudullu Org. San. Bölgesi 1. Cad. No: 16 Ümraniye-İST
T. 444 44 03 F. 0216 365 99 07-08 Sertifika No: 42716
www.bilnet.net.tr
YÖNETİM YERİ Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12 Trump Towers Kule 2 Kat: 21-22 34387 Şişli-İst.
T. 0212 410 32 00 F. 0212 410 35 81
DAĞITIM TURKUVAZ DAĞITIM PAZARLAMA A.Ş.
Yayın Türü Ulusal, iki ayda bir © Lezzet Dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Lezzet Dergisi’nin isim ve yayın hakkı Doğan
Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan haber, yazı, fotoğraf, yemek tarifi,
illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.
YAYIN TÜRÜ ULUSAL İKİ AYDA BİR
DB Okur Hizmetleri Hattı T. 0212 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com
HER GÜN SAAT 9.00-22.00 ARASINDA HİZMET VERİLMEKTEDİR.
DB Abone Hizmetleri Hattı T. 0212 478 0 300
abone@doganburda.com

Zeynep Algın - zalgin@doganburda.com
Zeynep Algın - zalgin@doganburda.com

Rezervasyon: 
Tel: 0212 336 53 00
0212 336 53 57
0212 336 53 59 
Faks: 0212 336 53 92 / 0212 336 53 93

Rezervasyon: 
Tel: 0212 336 53 00
0212 336 53 57
0212 336 53 59 
Faks: 0212 336 53 92 / 0212 336 53 93
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikasını inceleyebilirsiniz. Çerez politikasında belirtilen tüm çerezlerin kullanılmasına izin vermek için Tüm Çerezleri Kabul Et