YAYINLARIMIZ
KÜNYE
YAYINCI
 DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

İcra Kurulu Başkanı: Cem M. Başar
Yayın Yönetim Danışmanı: Ferhan Kaya Poroy
Yayın Yönetmeni (Sorumlu): Özgür Alev Tezcanlı
Görsel Yönetmen: Selma Övet Berber
Katkıda bulunanlar/Çeviri: Gülderen Pamir
Etkinlik ve Proje Direktörü: Ali Erman İleri
Ankara Temsilcisi: Erdal İpekeşen
Telefon: 0312 577 31 56
YÖNETİM
Üretim Planlama Direktörü
(Tüzel Kişi Temsilcisi): Yakup Kurtulmuş
Satış ve Dağıtım Direktörü: Egemen Erkorol
Finans Direktörü: Didem Kurucu
Dijital İçerik Direktörü: Eren Demir
Kurumsal İletişim Müdürü: Funda Demirci Ayan
REKLAM
Reklam Grup Başkanı: Nisa Aslı Erten Çokça
Reklam Grup Başkan Yardımcısı:
Işıl Baysal Turan - Seda Erdoğan Bal
Satış Koordinatörü: Hülya Hankendi
Reklam Teknik Müdür: Ayfer Kaygun Buka
Telefon: 0212 336 53 61 - 62 Faks: 0212 336 53 91
Reklam Rezervasyon:
Telefon: 0212 336 53 00 - 57-59 - Faks: 0212 336 53 92 - 93
Hedef Sayfalar Reklam Koordinatörü: Aysel Şener
Telefon: 0212 336 53 70 - Faks: 0212 336 53 91
Ankara Reklam Satış Koordinatörü: Sezinur Balıkçıoğlu
Ankara Reklam Satış Müdürü: Beliz Balıbey
Telefon: 0312 577 31 56
üyesidir.
DB Okur Hizmetleri Hattı: 0 212 478 0 300
e-posta: okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hattı: 0212 478 0 300 Faks: 0212 410 35 12-13
abone@doganburda.com www.doganburda.com
Çalışma saatleri her gün saat 09.00-22.00 arasında hizmet verilmektedir.
ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
ALMANYA: Michael Neuwirth
T. +49 89 9250 3629 - michael.neuwirth@burda.com
AVUSTURYA/İSVİÇRE: Christina Bresler
T. +43 1 230 60 30 50 - Christina.Bresler@burda.com
FRANSA/LUKSENBURG/BELÇİKA/HOLLANDA:
Marion Badolle-Feick
T. +33 1 72 71 25 24 - marion.badolle-feick@burda.com
İNGİLTERE/İRLANDA: Jeannine Soeldner
T. +44 20 3440 58 32 - jeannine.soeldner@burda.com
ABD/KANADA/MEKSİKA: Salvatore Zammuto
T. +1 212 884 48 24 - salvatore.zammuto@burda.com
YUNANİSTAN/PORTEKİZ/İSPANYA/
HİNDİSTAN/ASYA: Jessica Loose
T. +49 89 92 50 24 68 - jessica.loose@burda.com
İSKANDİNAV ÜLKELERİ:
Ulrik Brostrom T. +45 23 28 97 69 - ubr@jbmedia.dk
BASKI: Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş.
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:16
Ümraniye / İstanbul TELEFON: 444 44 03
FAKS: 0216 365 99 07 - 08 www.bilnet.net.tr
Dağıtım: Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.
Yayın Türü: Ulusal, süreli, aylık
YÖNETİM YERİ: Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12
Trump Towers Kule 2 Kat: 21-22 34387 Şişli / İst.
Telefon: 0212 410 32 00 Faks: 0212 410 35 81
e-posta: burda@doganburda.com
Dergisi Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
tarafından Verlag Aenne Burda &Co. lisansıyla T.C. yasalarına
uygun olarak yayınlanmaktadır. Dergisinde yayımlanan
yazı, fotoğraf, harita illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.
www.burda.com.tr
www.facebook.com/BurdaDergisi
www.twitter.com/BurdaDergi
www.instagram.com/burdaturkiye
https://www.youtube.com/BurdaDergisiTR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikasını inceleyebilirsiniz. Çerez politikasında belirtilen tüm çerezlerin kullanılmasına izin vermek için Tüm Çerezleri Kabul Et