YAYINLARIMIZ
KÜNYE

DOĞAN BURDA DERGI YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.
© Evim Dergisi,
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır.
Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.
İcra Kurulu Başkanı
Cem M. Başar
Yayın Direktörü
M. Melda Narmanlı
Çimen
(mcimen@doganburda.com)
Yayın Yönetmeni (Sorumlu)
Sevda Barandır Sungurtekin
(sbarandir@doganburda.com)
Yazı İşleri Müdürü
Günseli Karsan Büyüksağiş
(gbuyuksagis@doganburda.com)
Görsel Yönetmen
Deniz Demiryılmaz
(ddemiryilmaz@doganburda.com)
Haber Editörleri
Pelin Özkul
(pozkul@doganburda.com)
İlke Yılmaz
(iyilmaz@doganburda.com)
Katkıda Bulunanlar
 Güneş Ulukuş, Ümit Kanturvardar, Emre Özgüder,
Selen Okan, Karolin Apik, Burak Teoman, Nur Anaç, Mehmet Arda.
Etkinlik ve Proje Direktörü
 Ali Erman İleri (eileri@doganburda.com)
Marka Müdürü
Tuğçe Aydemir (taydemir@doganburda.com)
Kurumsal İletişim Müdürü:
 Funda Demirci Ayan
AnkaraTemsilcisi
 Erdal İpekeşen Tel: (0312) 577 31 56
YÖNETİM
Finans Direktörü
Didem Kurucu
Satış ve Dağıtım Direktörü
 Egemen Erkorol
Üretim Planlama Direktörü (Tüzel Kişi Temsilcisi)
Yakup Kurtulmuş
Dijital İçerik Direktörü:
 Eren Demir
REKLAM Grup Başkanı
Nisa Aslı Erten Çokça
Grup Başkan Yardımcıları
 Seda Erdoğan Dal, Işıl Baysal Turan
Satış Koordinatörleri
Menend Çerçioğlu,
Neyran Çınar
Satış Müdürleri
Şerife Dökmetaş, Maya Yılmaz
Teknik Müdür
 Ayfer Kaygun Buka Tel: (0212) 336 53 61-62
Rezervasyon
Tel: (0212) 336 53 00 - 57 - 59
Faks: (0212) 336 53 92 - 93
Hedef Sayfalar Reklam Koordinatörü
 Aysel Şener
Tel: (0212) 336 53 70 Faks: (0212) 336 53 91
Ankara Reklam Satış Koordinatörü
Sezinur Balıkçıoğlu
Ankara Reklam Satış Müdürü Beliz Balıbey
Tel: (0312) 577 31 56
ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
İtalya: Mariolina Siclari +39 02 91 32 3466
mariolina.siclari@burda.com
Almanya: Michael Neuwirth +49 89 9250 3629
michael.neuwirth@burda.com
İsviçre: Goran Vukota +41 44 81 02 146
goran.vukota@burda.com
Fransa/Lüksemburg/Belçika/Hollanda: Marion Badolle-Feick
+33 1 72 71 25 24 marion.badolle-feick@burda.com
Avusturya: Christina Bresler +43 1 230 60 30 50
christina.bresler@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner +44 20 3440 5832
jeannine.soeldner@burda.com
ABD+Kanada+Meksika: Salvatore Zammuto +1 212 884 48 24
salvatore.zammuto@burda.com
Yunanistan/Portekiz/İspanya/Hindistan/Asya: Jessica Loose
+49 89 92 50 2468 jessica.loose@burda.com
İskandinav Ülkeleri: Ulrik Brostrom +45 2328 9769
ubr@jbmedia.dk
YÖNETİM
YERİ
Kuştepe Mah., Mecidiyeköy Yolu Cad., No: 12, Trump Towers, Kule 2,
Kat: 21-22, 34387, Şişli/İstanbul
Tel: (0212) 410 32 00 Faks: (0212) 410 35 81
Baskı:
Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş.
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:16 Ümraniye / İSTANBUL
Tel: 0216 444 44 03 Faks: 0216 365 99 07-08
www.bilnet.net.tr / Sertifika No: 42716
Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş. Yayın
Türü:
Ulusal, Aylık
Okur Hizmetleri
Hattı:
(0212) 478 0 300
okurhizmetleri@
doganburda.
com
Abone
Hizmetleri
Hattı:
(0212) 478 0 300
Faks: (0212) 410 35 12 - 13
• abone@
doganburda.
com • www.doganburda.
com
Her gün 09:00 - 22:00 arasında
hizmet
verilmektedir


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikasını inceleyebilirsiniz. Çerez politikasında belirtilen tüm çerezlerin kullanılmasına izin vermek için Tüm Çerezleri Kabul Et