YAYINLARIMIZ
KÜNYE
YAYINCI
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
İcra Kurulu Başkanı
Cem M. Başar
Yayın Direktörü (Sorumlu)
Gökhun Sungurtekin
Yayın Yönetmeni
Mahmut Karslıoğlu, mkars@chip.com.tr
Grafik Tasarım
Hasan Kaya
CHIP Test Merkezi
Ercan Uğurlu, eugurlu@chip.com.tr
Katkıda Bulunanlar
Begüm Oktay, Emre Ergün, Ertuğ Aydın,
Rafet Kaan Moral, Mert Uğurlu, Ozan Kaya, Tan Bodur
Etkinlik ve Proje Direktörü
Ali Erman İleri
Kurumsal İletişim Müdürü
Funda Demirci Ayan
YÖNETİM
Satış ve Dağıtım Direktörü Egemen Erkorol
Finans Direktörü Didem Kurucu
Üretim Planlama Direktörü (Tüzel Kişi Temsilcisi) Yakup Kurtulmuş
Dijital İçerik Direktörü Eren Demir
REKLAM
Grup Başkanı Nisa Aslı Erten Çokça
Grup Başkan Yardımcısı Seda Erdoğan Dal, Işıl Baysal Turan
Satış Koordinatörü Burcu Acavut, Burcu Kevser Karaçam
0 212 336 53 37, Faks: 0 212 336 53 93
Satış Müdürü İpek Tunalı,
Reklam Teknik Müdürü Ayfer Kaygun Buka
 0 212 336 53 61-62
REZERVASYON
Rezervasyon  0 212 336 53 00 - 57 - 59
Rezervasyon Faks 0 212 336 53 92 - 93
Hedef Sayfalar Reklam Koordinatörü Aysel Şener
 0 212 336 53 70 Faks 0 212 336 53 91
Reklam Bölgeler Satış Müdürü Hülya Erdoğan
 0 212 336 53 72 Faks 0 212 336 53 91
Ankara Reklam Satış Koordinatörü Sezinur Balıkçıoğlu
Ankara Reklam Satış Müdürü Beliz Balıbey
 0 312 577 31 56
ANKARA TEMSİLCİSİ
Erdal İpekeşen 0 312 577 31 56
ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSILCILERIMIZ
Burda Uluslararası
Italya: Mariolina Siclari
% +39 02 91 32 34 66, mariolina.siclari@burda.com
Burda Community Network
Almanya/Merkez: Vanessa Noetzel
% +49 89 9250 3532, vanessa.noetzel@burda.com
Michael Neuwirth
% +49 89 9250 3629, michael.neuwirth@burda.com
Avusturya/İsviçre: Goran Vukota
% +41 44 81 02 146, goran.vukota@burda.com
Fransa/Luksemburg: Marion Badolle-Feick
% +33 1 72 71 25 24, marion.badolle-feick@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner
% +44 20 3440 5832, jeannine.soeldner@burda.com
ABD+Kanada+Meksika: Salvatore Zammuto
% +1 212 884 48 24, salvatore.zammuto@burda.com
YÖNETIM YERI
Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12
Trump Towers Kule 2 Kat: 21-22 34387 Şişli - İstanbul
% 0 212 410 32 00 Faks 0 212 410 35 81
Baskı: Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş.
Dudullu Org. San. Bölgesi 1. Cad. No: 16 Ümraniye - İstanbul
% 444 44 03 Faks 0 216 365 99 07-08 www.bilnet.net.tr
Dağıtım: Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.
DB Okur Hizmetleri Hattı
% 0 212 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hattı
% 0 212 478 0 300 Faks 0 212 410 35 - 12 - 13
E-posta abone@doganburda.com Web www.doganburda.com
Çalışma saatleri
Her gün saat 9.00-22.00 arasında hizmet verilmektedir.
Yayın türü: Ulusal, Süreli, Üç Ayda Bir
© CHIP dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
tarafından Vogel Burda Holding GmbH lisansıyla T.C. yasalarına
uygun olarak yayımlanmaktadır. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf,
harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. izinsiz, kaynak
gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikasını inceleyebilirsiniz. Çerez politikasında belirtilen tüm çerezlerin kullanılmasına izin vermek için Tüm Çerezleri Kabul Et