HABERLER
HELLO!’dan yepyeni bir dergi: Pop Up Mag
Dünyanın 30 ülkesinde yayınlanan ve her hafta 25 milyondan fazla okuyucuyla buluşan HELLO!’, 170 sayfalık yepyeni özel tematik dergisi HELLO! Pop Up Mag’i 5 Aralık’da Mesa’ nın desteğiyle düzenlenen lansman partisiyle Morini Teras’ta okurları ve cemiyet hayatının önde gelen isimleriyle buluşturdu.

Sosyal medyada farklı alanlarda influencer olarak öne çıkan isimlerin editörlüğünde hazırlanacak HELLO! Pop-up Mag'lerin ilk sayısı,Travelmodus internet sitesinin sahibi, gezgin, fotoğrafçı ve life style yazarı modern seyyah Özlem Avcıoğlu editörlüğünde hazırlandı. "2018 Seyahat Trendleri" temalı ilk HELLO! Pop Up Mag’ de, Avcıoğlu kendi deneyimlerinden yola çıkarak önümüzdeki yılda gözde olacak seyahat destinasyonlarını kaleme aldı; öneriler vererek şehir rehberleri hazırladı.

Gecede Mesa'nın Demirbükü"nde yaptığı yeni projesi Mesa Bodrum da ilk kez tanıtıldı. Proje, Erginoğlu-Çalışlar Mimarlık tarafından Torba ile Türkbükü arasında 20 bin dönüm arazi üzerinde, zeytin ve çam ağaçları arasında tasarlanmış 50 villa ve 210 rezidansı kapsıyor.