HABERLER
ELLE ve MACRO CENTER'dan yılbaşı kutlaması!

ELLE ve Macro Center yeni yılı yakın dostlarını ağırladıkları özel bir yemekle kutladı.

Money Club sponsorluğunda 18 Aralık Perşembe akşamı Kanyon Macrocenter’da ELLE tarafından dev bir yılbaşı masası kuruldu.

ELLE Türkiye Yayın Direktörü Işın Görmüş’ün, Migros Marka İletişimi & CRM Direktörü Kına Demirel ve Macrocenter Satış & Pazarlama Direktörü Tülye Sekendiz ile birlikte ev sahipliği yaptığı davete Çağdaş Ertuna, Onur Baştürk, Oben Budak, Serkan Altunorak, Feryal Gülman, Gül Gölge Saygı, Aslı Filinta, Elif Mısırlı, Ayşe Tolga, Sinan Öncel gibi medya, moda, cemiyet ve iş dünyasından 35 isim katıldı.

Yılbaşı konseptli harika dekorasyon Event-Farm Türkiye tarafından hazırlandı.

İki ünlü kadın şef Gamze Bursa ve Ayşegül Talu Özkanca tarafından hazırlanan yemekler sürpriz sunumlarla dikkat çekti. Yılbaşına özel olarak tasarlanan mönü hem Macrocenter’ın şefi Ayşegül Talu Özkanca’nın özel tarifleri hem de ünlü şef Gamze Bursa’nın özel seçim ve yorumlarından oluştu.

Bee-Trio’nun canlı yılbaşı şarkılarından oluşan performansıyla keyiflenen yemek boyunca, hem yeme içme keyfi ve hem de 2015 için tasarlanan yeni projeler bol bol konuşuldu.

Haberin videosunu izlemek için Tıklayınız.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.