HABERLER
"ELLE Edit" ART OF SHOPPING Alışveriş Festivali Fairmont Hotel'de Gerçekleşti!
ELLE dergisi alışverişi eğlenceyle birleştirerek yepyeni bir organizasyona imza attı. Moda, aksesuar, mücevher, dekorasyon, vb birçok kategoride markanın bir arada satış yaptığı, festival tadındaki bu etkinlikte, ELLE dergisi Genel Yayın Direktörü Işın Görmüş, Moda Direktörü Melis Ağazat ve Moda Editörü Hafize Çeliktürk’ün filtresinden geçen ve özenle seçilen markalar ve ürünleri yer aldı. Alışveriş ile birlikte ELLE Style Talks gibi etkinliklerin de yer aldığı organizasyonda, ELLE Stil editörleri günün belli saatlerinde konuklara stil ve kombin önerileri verdiler.

70’ten fazla özenle seçilmiş markanın yer aldığı ELLE Edit, konuklarına farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmanın yanında, müşterileri yeni marka ve tasarımcılarla da bir araya getirdi.

Fairmont Quasar İstanbul Hotel’in balo salonunda gerçekleşen bu büyük organizasyonun ikinci gününde ise, kapanış Dj Tarık Koray'ın müzikleri eşliğinde oldu.

Nedret Taciroğlu, Dilek Hanif, Tuvana Büyükçınar, Mehtap Elaidi, Elif Mısırlı, Aslı Filinta, Derya Açıkgöz, Gül Ağış gibi ünlü modacıları da ağırlayacak olan ELLE Edit, iki gün boyunca moda, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri ziyaret etti.

Şarkıcı Hadise nin de kardeşi Derya Açıkgöz’ün standını ziyaret ettiği etkinlikteki konuklar arasında , Serkan Altunorak, Derin Mermerci, Şebnem Çapa, Zeynep Tunuslu, Ceylan Çapa, Selma Çelebi, Çiğdem Kamer, Sibel Arna, Simay Bülbül, Rüya Büyüktetik, Şah Yaycı, Ayşe Özgür Kaya, Ferhan İstanbullu, Mert Aslan gibi isimler yer aldı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.