HABERLER
Ekonomist Dergisi “Yılın İş İnsanları”nı ödüllendirdi
Ekonomist Dergisi tarafından her yıl düzenlenen “Yılın İş İnsanları Ödül Töreni”nin 27’incisi, T.C. Başbakan Yardımcısı Sn. Mehmet Şimşek’in katılımıyla, Multinet UP, QNB Finansbank ve TEB Arval co-sponsorluğunda, Eren Holding destek sponsorluğunda gerçekleştirildi. Vodafone Grubu Ticari Operasyonlar ve Strateji Dünya Başkanı ve Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç gibi iş dünyasının önemli isimleri çeşitli kategorilerdeki ödüllerin sahibi oldu.

Ekonomist’in kurulduğu 1991 yılından bu yana anket araştırmasıyla hayata geçirilen, ‘Ekonomide Yılın İş İnsanları’ araştırması, Türkiye’nin gururu iş insanlarını bu yıl da aynı sahnede buluşturdu. “Yılın İş İnsanları Ödül Töreni” kapsamında bu yıl, Yılın İş İnsanı, Yılın Global Türk Profesyoneli, Yılın Global Türk Girişimcisi, Yılın Kadın ve Erkek Girişimcisi, Yılın Profesyoneli, Yılın Bürokratı, Yılın Sivil Toplum Önderi kategorilerindeki ödüller sahiplerini buldu.

TEB Arval Genel Müdürü Philippe Chabert: “Ekonomist’in öncülüğünde bu yıl 27.si düzenlenen ve TEB Arval’in de sponsorları arasında yer aldığı Yılın İş İnsanları Ödül Töreni’ne katkı sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. Tüm dünyada 29 ülkede faaliyet gösteren global bir şirket olarak başarılı firmaların, bulundukları sektöre ve ülke ekonomilerine büyük bir değer kattığına inanıyoruz. Sürdürülebilir başarı için başarılı liderlerin ve ekiplerin bu tip organizasyonlar ile hak ettikleri takdiri almalarının oldukça kıymetli olduğu düşüncesindeyiz. TEB Arval olarak katkı sağlamaktan dolayı büyük bir gurur duyduğumuz Yılın İş İnsanları Ödül Törenine emeği geçen tüm kurum ve kişilere teşekkür ediyoruz” dedi.

Multinet Up Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Baran Yıldırım: Capital ve Ekonomist Dergileri’nin önemli bir insiyatif üstlenerek 11 yılı aşkın süredir devam ettirdiği bu kıymetli platformun destekçileri arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. 2 milyon kartı, 21 bin kurumsal müşteriyi ve Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağını barındıran ekosistemimiz sayesinde her gün milyonlarca kişinin hayatına dokunuyoruz.
Bir yemek kartı şirketi olarak bilinen Multinet Up, özellikle son 6 yılda yaptığımız yatırımlar ile Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketine dönüştü. Bulunduğumuz noktada, yemek kartından akaryakıta, araç kiralamadan hediye kartına, uçak biletinden sanal posa kadar iş ortaklarımızın tüm gereksinimleri için terzi usulü çözümler sunuyoruz. Sadece geleceğe uyum sağlamak amacıyla değil, aynı zamanda proaktif bir şekilde geleceğin şekillenmesine katkıda bulunuyoruz. Ülkemizde ve dünyada bu doğrultuda çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.