HABERLER
Crate&Barrel ve Maison Française dergisinden sezonun ilk buluşması!

Amerikan mobilya, dekorasyon ve ev aksesuarı perakende zinciri Crate and Barrel, Maison Française dergisi işbirliğiyle Zorlu Center mağazasında gerçekleştirdiği özel bir davetle Türk mimari ve tasarım dünyasına ''Merhaba'' dedi.

Crate and Barrel Türkiye ve Rusya CEO'su Nur Akgerman ve Maison Française Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen ev sahipliğinde gerçekleştirilen gecede davetliler keyifli dakikalar geçirdi.
Crate and Barrel'ın canlı ve günlük hayata damgasını vuran zarif şehirli stiliyle mimar ve tasarımcıların buluştuğu gecede, tasarımcı ve mimarlara özel ayrıcalıklar sunan ''Designer Rewards'' kartın tanıtımı da gerçekleştirildi.
Ev, ofis ve dış mekanları daha keyifli ve kullanışlı hale getirmek için tasarım ve işlevselliği ilham verici önerilerle sunan Crate and Barrel'ın Zorlu Center mağazasının terasında gerçekleştirilen davet için Maison Française Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen'in belirlediği 2015 dekorasyon trendleri çerçevesinde dergi stilistleri tarafından oturma köşeleri düzenlendi ve konuklar geleneksel davet düzeninin yanında ev atmosferinde sohbet etme imkanı buldu.

Türk mimarlık,dekorasyon ve tasarım sektörünün yoğun ilgi gösterdiği geceye; Doğan-Hayzuran Hasol, Gökhan Avcıoğlu, Haluk Yorgancıoğlu, Derin Sarıyer, Ali Somer, Ayşe Torfilli, Atilla Kuzu, Levent Çırpıcı, Jale Kulin, Durmuş Dilekçi, Barbara Pensoy, Hakan Helvacıoğlu, Sema Topaloğlu, Cem ve Yıldırım Kocacıklıoğlu, Aykut Erol, Kunter Şekercioğlu, Yasemin Arpaç, Deniz Duru, Tuncer Çakmaklı gibi tasarım ve mimarlık dünyasına yön veren isimler davetliydi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.